Společně s předškoláčky a všemi žáky prvního stupně jsme se vydali na výlet do Ostravy. Moc jsme se těšili, protože nás čekala návštěva Planetária a DinoParku.
Nejdříve jsme navštívili planetárium. Seděli jsme pod velkou kopulí a sledovali zajímavý program o vesmíru. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací o planetách, hvězdách a souhvězdích. Připadali jsme si, jako bychom opravdu letěli mezi hvězdami.
Potom jsme se přesunuli do DinoParku. Nejvíce nás zaujali obrovští dinosauři, kteří vypadali skoro jako živí. Někteří se dokonce hýbali a vydávali zvuky. Prošli jsme si celý park, projeli se DinoExpresem a užili si spoustu zábavy.
Počasí nám přálo a celý den jsme si moc užili. Domů jsme se vraceli plní zážitků, nových poznatků a hezkých vzpomínek. Výlet se nám velmi líbil a budeme na něj ještě dlouho vzpomínat.
Za všechny děti druháci