Tento týden jsme měli možnost navštívit nádherné představení Noc na Karlštejně ve Slezském divadle Opava. Muzikál nás zaujal krásnou hudbou, skvělými hereckými výkony i celkovou působivou atmosférou.
Celé dopoledne jsme si užili jako příjemné propojení kultury, vzdělávání a společných zážitků mimo školní lavice. Návštěva divadla byla krásným zážitkem a domů jsme odjížděli plní dojmů a skvělé nálady.
Už teď se těšíme, kam za kulturou vyrazíme příště.
Pavlína Němcová