Naše školka se na jeden den proměnila v pořádný včelí úl. Děti čekalo malování včeliček na obličej, výroba lapbooků i spousta zajímavostí ze života včel.
Velkým zážitkem byla beseda s panem včelařem, kterým nebyl nikdo jiný než náš pan ředitel. Ukázalo se, že kromě vedení školy zvládá levou zadní i svět včelařství. Děti si prohlédly včelařské pomůcky, ochutnaly med přímo z plástve a nadšeně si vyzkoušely i točení medu v medometu.
Děkujeme panu řediteli za pohodovou a zajímavou besedu, která děti opravdu bavila a provoněla nám školku medem i dobrou náladou.
Za kolektiv MŠ
Gabriela Lazurová